Wyprodukowano w Polsce :: Made in Poland :: portal internetowy z firmami które produkuja w Polsce

Bielizna

W Polsce produkuje się wiele rodzajów bielizny, w tym bieliznę damska, męską, dziecięcą oraz nocną. Produkcja bielizny jest jedną z ważniejszych gałęzi przemysłu tekstylnego w Polsce. Polscy producenci bielizny oferują szeroki wybór produktów w różnych stylach i cenach, co przyciąga klientów z całego świata.

W Polsce działa wiele firm produkujących bieliznę, zarówno większe korporacje, jak i mniejsze zakłady produkcyjne. Wśród polskich producentów bielizny znajdują się takie marki jak: Atlantic, Gatta, Esotiq, Lupoline, Kinga, Konrad czy Ava. Polska bielizna cieszy się dobrą reputacją na rynku międzynarodowym, dzięki wysokiej jakości materiałom, starannemu wykonaniu i konkurencyjnym cenom.

Produkcja bielizny ma duże znaczenie dla polskiej gospodarki i przyczynia się do zwiększenia zatrudnienia w kraju. Polscy producenci bielizny eksportują swoje produkty do wielu krajów na całym świecie, co przyczynia się do poprawy bilansu handlowego Polski i do wzrostu konkurencyjności na rynku światowym.

ilość firm: 1, strona 1 z 1


Ewa Bień

ul. Krakowska 290
32-080 Zabierzów k/Krakowa
+48 12 376 40 60

Z myślą o Kobietach od ponad 25 lat, projektujemy i produkujemy ekskluzywną bieliznę i kostiumy kąpielowe, które podkreślają ich piękno, klasę i styl. Dbamy by czuły się w niej pewnie, wygodnie i ... więcej

           

    O NAS

Wyprodukowano w Polsce / Made in Poland
www.wyprodukowanowpolsce.pl
Polskie Firmy - Polskie Wyroby


SZYBKI KONTAKT

  • biuro@wyprodukowanowpolsce.pl
  • tel. +48  600 424 567 (reklama, wpis na portal)
pudełka z drewna Copyright wyprodukowanowpolsce.pl