Wyprodukowano w Polsce :: Made in Poland :: portal internetowy z firmami które produkuja w Polsce

Elektronika

Elektronika produkowana w Polsce

W Polsce produkowane są różne urządzenia elektroniczne, zarówno te dla użytku domowego, jak i przemysłowego. Przykładowymi produktami są telewizory, telewizory z zakrzywionym ekranem, monitory, klawiatury, myszki komputerowe, drukarki, skanery, smartfony, tablety, laptopy, komputery stacjonarne, routery, modemy, odtwarzacze DVD i Blu-ray, kolumny i wieże głośnikowe, aparaty fotograficzne, kamery, nawigacje GPS, czy sprzęt AGD (np. lodówki, pralki, zmywarki).

W Polsce istnieje wiele firm produkujących elektronikę, zarówno zagranicznych, jak i krajowych. Niektóre z największych polskich producentów to m.in. Firma TV Samsung Electronics Poland Manufacturing w Wronkach, LG Electronics w Mławie, Lenovo Technology w Łodzi, Philips Lighting w Piasecznie, TP-Link w Łodzi, a także wiele innych.

Produkcja elektroniki w Polsce przyczynia się do zwiększenia zatrudnienia oraz wzrostu wartości eksportu. Produkty te cieszą się coraz większą popularnością, a ich jakość i innowacyjność są doceniane na rynkach krajowych i zagranicznych.

ilość firm: 2, strona 1 z 1


MCE Małopolskie Centrum Ekologiczne SC Producent Kotłów

Klecza Dolna 15A
34-124 Klecza Dolna


Nasza firma istnieje od 1998 roku. W początkach swojej działalności zajmowaliśmy się sprzedażą kotłów centralnego ogrzewania, bacznie obserwując tendencje dominujące na rynku w zakresie produkcji i ... więcej


KOŁTON s.c. Kotły Grzewcze

Orawka 149A
34-480 Jabłonka
tel. +48 18 264 26 67

Jesteśmy producentem kotłów (pieców*) C.O. świadczącym usługi nieprzerwanie od 1979 roku. Produkujemy najwyższej jakości kotły grzewcze na paliwa stałe. W naszej ofercie znajdują się między innymi: ... więcej

           

    O NAS

Wyprodukowano w Polsce / Made in Poland
www.wyprodukowanowpolsce.pl
Polskie Firmy - Polskie Wyroby


SZYBKI KONTAKT

  • biuro@wyprodukowanowpolsce.pl
  • tel. +48  600 424 567 (reklama, wpis na portal)
pudełka z drewna Copyright wyprodukowanowpolsce.pl